K zakoupení na e-shopu www.barvir.cz

 

BORMA WACHS

Přírodní oleje na dřevo, vosky na dřevo, tmely na dřevo, šelaky, mořidla a barvy na dřevo, retuše-opravné laky a opravné tužky na dřevo té nejvyšší kvality pro ochranu, údržbu a restaurování dřeva.

Dřevo je přírodní produkt a díky svým vlastnostem je nejušlechtilejším a nejčastěji zpracovávaným materiálem lidstva. Správné zacházení, pravidelná péče i šetrné odborné zpracování jsou nepostradatelné pro jeho zušlechťování, udržování hodnoty a ochranu před projevy stárnutí, jakož i před napadením dřevokazným hmyzem.

Mottem firmy Borma Wachs je po desetiletí špičková kvalita, výzkum a další rozvoj v oblasti produktů na ošetření dřeva. Borma Wachs je spolehlivým partnerem pro odborníky i milovníky dřeva, především svými odbornými znalostmi, zkušenostmi a širokou paletou osvědčených speciálních výrobků pro bezproblémovou údržbu a péči o jakékoliv dřevo i další přírodní povrchy. Výrobky pro profesionální úpravu dřeva - retuše-opravný lak na dřevo (retušovací tužka na dřevo), včelí vosky, údržbové vosky s včelím voskem a karnaubou, teakový (týkový) olej, dánský olej, oleje na parkety (parketový olej), tmely na dřevo, barvy na dřevo, šelaky (šelak šupinkový i již připravený k okamžitému použití) a další produkty nutné pro restaurování dřeva, potřebné nářadí a produkty pro zlacení - to je jen velmi krátký výčet produktů, které firma Borma Wachs vyrábí a dodává po celém světě, včetně ČR prostřednictvím naší společnosti. Všechny produkty značky BORMA WACHS lze zakoupit přes náš internetový obchod www.barvir.cz

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.