THINK FREE - ekologické produkty


 

 

THINK FREE „zdraví a čisté životní prostředí" Paulín je značka, která identifikuje řadu vodou ředitelných výrobků a výrobků bez rozpouštědel od firmy Paulín.

Interní laboratoř vyvinula výrobky s vlastnostmi, které jsou určeny pro všechny ty, kteří kladou důraz na zdraví a okolní prostředí. Dnes totiž, více než kdy předtím, společnost věnuje pozornost výrobkům s takovými vlastnostmi, jenž jsou velmi vhodné nejen pro profesionální, ale i pro hobby použití. Právě proto firma Paulín vyvinula uvedenou značku na trh.

Nařízení 2004/42/EU:. obsah těkavých látek v nátěrových hmotách:

  • Normativa: nařízení 2004/42/EU, které v bylo v Itálii přijato vládním nařízením 27. Března 2006 č. 161 a upraveno vládním nařízením 14. Února 2008 č. 33 definuje maximální obsah těkavých látek (VOC) v nátěrových výrobcích pro stavebnictví a pro karosářství.
  • Účel nařízení: snížit  atmosférické zamoření, které plyne z účinků těkavých organických sloučenin na tvorbu troposférického ozónu. Nařízení není tedy ukazatelem kvality výrobku, ta je určována povinnými a dobrovolnými technickými normami.
  • Kdo je zahrnut do procesu dodržování nařízení? Je do něj zahrnutý celý řetězec od výrobce - přes prodejce až k uživateli, tak jak uvádí článek 6 vládního nařízení 27. Března 2006. Č. 161.

 

Dbát zřetel na zdraví a životní prostředí, při udržení vysoké úrovně kvality je cíl, k němuž firma Paulín směřuje. Toto logo je potvrzením pro ty produkty, které splňují a dodržují všechny tyto hodnoty a proto na nich a na každém jejich balení bude umístěno.

 

 

 CERTIFICATE HIGH QUALITY - špičkové produkty
Prioritou firmy Paulín je kvalita produktu.

Z tohoto důvodu s potěšením oznamujeme vytvoření nového loga "CERTIFICATE HIGH QUALITY". Toto logo bude umístěno na produkty a veškeré obaly výrobků, které dosáhly nebo v budoucnu dosáhnout certifikaci nebo jiné certifikáty kvality.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.