Tepelně technické parametry obvodových konstrukcí zásadně ovlivňují vlastnosti stavby, její statiku i vzhled, ale zejména spotřebované množství energie pro vytvoření optimální tepelné pohody uvnitř objektu. Toto pochopitelně platí i pro sanace a rekonstrukce starších objektů, včetně panelových domů. Splněním, případně předimenzováním platných norem, tepelně izolačních vlastností obvodových konstrukcí, dosáhneme optimální tepelné pohody při minimalizaci nákladů na vytápění.

Snížení cen energií nelze předpokládat, proto volba kvalitního zateplovacího systému je rozhodnutí s dlouhodobým efektem. Správná volba zateplovacího systému musí vycházet z tepelně technických výpočtů pro konkrétní objekt. Výběr systému a komponent zateplení je třeba řešit tak, aby byl aplikován správný, v praxi technicky osvědčený, certifikovaný systém, zohledňující všechna kritéria, včetně kritérií ekonomických. Kontaktní zateplovací systémy THERMOKAPPA splňují tyto požadavky v plném rozsahu za předpokladu dodržení předepsaných technologických postupů, použitím schválených stavebních komponent a precizním řemeslným zpracováním.

 

 


 

 

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.