Zateplovací stavební systémy PAULÍN THERMOKAPPA jsou moderní izolační systémy, které plně vyhovují zpřísněným kriteriím normových požadavků, mezinárodních a evropských norem a v návaznosti na nové předpisy zajišťují základní požadavky na úsporu energie a tepelnou ochranu budov.

  • Paulín THERMOKAPPA 2000

Jedná se o kontaktní zateplovací systém složený ze stabilizovaných expandovaných polystyrenových fasádních desek EPS-F  a výztužné armovací vrstvy opatřené konečnou tenkovrstvou probarvenou povrchovou úpravou. Široká nabídka druhů a zrnitostí finálních omítek umožňuje individuální a originální ztvárnění fasády a její dlouhodobou ochranu vůči povětrnosti. 

 

  • Paulín THERMOKAPPA 2000 GREY

Jedná se o kontaktní zateplovací systém složený ze stabilizovaných expandovaných polystyrenových fasádních desek (šedý EPS) a výztužné armovací vrstvy opatřené konečnou tenkovrstvou probarvenou povrchovou úpravou. Široká nabídka druhů a zrnitostí finálních omítek umožňuje individuální a originální ztvárnění fasády a její dlouhodobou ochranu vůči povětrnosti. 

 

  • Paulín THERMOKAPPA 3000

Minerální zateplovací systém je moderní kontaktní izolační systém, který vychází z nejnovějších poznatků tepelné techniky a stavební fyziky. Skládá se z minerálních fasádních desek, vyztužené armovací vrstvy a finální povrchové úpravy. Tento systém umožňuje nejen esteticky ojedinělé ztvárnění fasády, ale řeší také současně difúzi vodních par konstrukcí a splňuje také vysoké požadavky na požární odolnost konstrukce.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.