SEVEN - sedm vlastností jednoho materiálu

Tmelí, vyhlazuje, vyrovnává, zrovnoměrňuje, sjednocuje, spojuje, vyhlazuje


Seven je univerzální produkt, který nalezne mnoho uplatnění v sanačních cyklech Paulín během přípravy různých vrstev. SEVEN je minerální renovační a povrstvovací nátěr s vysokým obsahem plniv, určený pro vnitřní i vnější použití, který je schopen zakrýt případné vady v omítce. Poslouží jako výplň mikrotrhlin i pro vyhlazení povrchu. Díky svému složení je vodoodpudivý a odolný vůči karbonataci.

Univerzálnost produktu Seven se projevuje také na jeho slučitelnosti s různými typy podkladů. Má perfektní přilnavost na sádrokarton, cementové omítky, beton, staré omítky včetně omítek již natřených. Před jeho aplikací je důležité, aby byl povrch důkladně očištěn, zbaven prachu, mastnost a plísní. Pokud je povrch konzistentní jako například sádrokarton, není zapotřebí podkladní nátěr. V opačném případě je nutné použít podkladní nátěr ISOMUR nebo FIXACRIL. Aplikujeme-li Seven na popraskaný podklad je vhodné ošetřit praskliny elastomerickým tmelem SIGILGUM.

Po dokončení těchto kroků je možné aplikovat vhodně zředěný Seven válečkem nebo štětcem jako nátěr nebo nezředěný pomocí ocelového hladítka jako vyrovnávací vrstvu. Lze natírat vinylakrylátovými, silikátovými a siloxanovými barvami.

            

           


SEVEN

SEVEN je minerální renovační a povrstvovací nátěr s vysokým obsahem plniv (vybraných mramorových písků s maximální zrnitostí do 0,5 mm) s přísadou čistého akrylátu a s vyváženou velikostí i tvarem zrn. SEVEN je velmi vhodný k vyrovnávání výrazných strukturních rozdílů. Výborně kryje, tmelí, vyhlazuje, sjednocuje, srovnává, spojuje a dokáže strukturově sjednotit sádrokarton a štukovou omítku. Vzhledem ke svému složení je tento nátěr schopen zpevnit stávající nedrolivé omítky a přilnout k různým druhům podkladu.


Spotřeba:  
4 – 5 m2/l na jeden nátěr, při použití jako sjednocující vrstva
                    1,5 l /m2 - pro vyhlazování nerovností do 1mm

Balení:  12 l (19,5 kg)

|  Technický list  |  Prohlášení o shodě  |  Reference  |  Prospekt  |  Technický dotaz  | 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.