FERRONOTTE ANTICO představuje metalizující vysoce odolný nátěr na bázi čistého akrylátu, který vytváří zajímavý kovový efekt na povrchu. Je vhodný na četné podklady v interiéru i exteriéru. Může se aplikovat jako lazurující nebo kryvý nátěr. Je zajímavou novinkou a zpestřením v segmentu metalických dekorativních nátěrů. Kombinací odstínů lze vytvářet efekty zkorodovaného kovu, přírodní břidlice, imitace stříbra, zlata i bronzu v různých podobách. Díky jedinečnosti a složení tohoto produktu můžeme dosáhnout až realistických chromatických odstínů a struktur zkorodovaného kovu se zachováním vysoké paropropustnosti.

Povrchy upravenéFERRONOTTE ANTICO zajímavě doplňují další přírodní materiály, které jsou součástí interiéru. V kombinaci s dalšími stavebními materiály a jednoduchými liniemi moderního bydlení se dosahuje žádaného dekorativního účinku. Povrchy upravené FERRONOTTE ANTICO mohou být ztvárněny různými kreativními způsoby dle požadavků bytového architekta. Výběrem odstínů a použitou aplikační technikou se vytváří originální efekt a struktura. FERRONOTTE ANTICOvytváří omyvatelné a vysoce odolné povrchy proti oděru. Výrobek je nehořlavý, šetrný k lidem i životnímu prostředí. Lze aplikovat na zdivo, omítky, beton, sádrokarton, dřevo apod. Aplikuje se štětcem, válečkem i nerezovým hladítkem.

Metalickou paletu představuje 28 nových barevných odstínů, které jsou zaměřeny zejména na původní přírodní kovové odstíny. Zákazník si tak může vybrat odstupňované odstíny zlaté, měděné, bronzové, stříbrné a mosazné barvy. Barevnou škálu doplní tmavé antracitové, modré a červené odstíny.

 

Aplikace může být provedena mnoha různými způsoby a s mnoha různými nástroji. V závislosti na způsobu zvolené aplikace dostanete nové, originální a odlišné estetické efekty (např. efekt rezavého kovu corten nebo efekt břidlicového obkladu).

 

Vydatnost: je proměnlivá v závislosti na typu a stavu podkladu 5-7 m2/kg při dvou vrstvách.

 

Technický list

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.