SPIVER – ARTHE Decorative Line

 

Dovolte nám představit v našem sortimentu produkty italské společnosti SPIVER – ARTHE decorative Line – designerské dekorativní barvy a stěrky.

Jedná se o exkluzivní řadu dekorativních barev, které jsou určeny k dekoraci povrchů stěn některých z nejvýznamnějších budov po celém světě, ale také vašich interiérů. Jde o ambiciózní a fascinující projekt, který vznikl v březnu 2004. S Arthé linie se společnost SPIVER stala lídrem v oblasti dekorativních povrchových úprav a nyní vyváží do více než 50 zemích po celém světě.

Spiver - "100% made in Italy"!

Podívejte se na nezaměnitelné designy stěn, které nadchly návštěvníky výstav v Paříži, Dubaji, Miláně, Šanghaji, Mnichově a nyní můžou vyniknout i ve vašem interiéru.

 

 

Ukázky aplikací dekoračních designových povrchů SPIVER :Obrázek 1: NOBILIS

 


Obrázek 1: NOBILIS

 


Obrázek 1: NOBILIS
 Obrázek 2:
Obrázek 3:
Obrázek 4:
Obrázek 5:

 


Obrázek 6:

 


Obrázek 7:

 


Obrázek 8: 

 


Obrázek 9: 

 

MATERIÁLY:

ARDORE

ARDORE- Dekorativní interiérový nátěr s metalickými efektními odlesky.

Dekorativní interiérový vrchní nátěr pro vytváření originálních povrchů s kovovým vzhledem. Díky speciálním perleťovým pigmentům se vytváří neopakovatelné povrchy s nápaditými barevnými efekty, které se mění dle dopadu světla. Velmi snadnou aplikací tak  docílíme  unikátního „exkluzivního“ metalického dekoru s efektními odlesky.  ARDORE je mimořádně vhodný, jak  do  moderního, tak i do klasického interiéru, kde je vyžadována originalita a  výjímečnost (bytové i společenské interiéry). ARDORE je omyvatelný po třech týdnech od aplikace, je nehořlavý a poskytuje dobrou propustnost vodních par.

   
Spotřeba:  cca 10 m2/l 
Balení:  2,5 l

|  Technický list  |  Reference  |  Postupy aplikace |  Technický dotaz  | 

 

 

RUST STYLE

RUST STYLE- Dekorativní povrchová úprava s efektem zoxidovaného železa

 Reprezentativní dekorativní povrchová úprava pro interiéry a exteriéry s efektem imitujícím zoxidované železo. Velmi snadnou aplikací umožňuje docílit dekoru mimořádné krásy s unikátními odlesky a kontrasty daného odstínu. RUST STYLE je vhodný zejména do moderního prostředí, které vyžaduje rafinovanou eleganci, a to ve veřejných i soukromých prostorách.  RUST STYLE je vhodný také do exteriéru, kde chceme docílit zvláštní efekt kortenového plechu, což je v současnosti velmi módní a v moderní architektuře oceňovaný dekor. Je matného vzhledu. RUST STYLE je omyvatelný asi po třech týdnech od aplikace, je nehořlavý a poskytuje dobrou propustnost vodních par.

   
Spotřeba:  cca 10 m2/l 
Balení:  2,5 l

|  Technický list  |  Reference  |  Postupy aplikace |  Technický dotaz  | 

 

 

 

 

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.