Paulín CZ, s.r.o. - jsme česká firma, která od roku 1993 působí v oblasti výroby a prodeje barev a omítek, minerálních povrchových úprav staveb, sanačních a restaurátorských malt od italského výrobce COLORIFICIO PAULIN, S.p.A.

Firma COLORIFICIO PAULIN, S.p.A. patří již od roku 1932 mezi přední a uznávané výrobce minerálních povrchových úprav staveb, sanačních a restaurátorských malt. Tato rodinná akciová společnost má historické kořeny u známého slovanského řeholního řádu Paulínů. Sídlí od svého založení v podhůří Dolomit, ve starobylém městě FELTRE v benátském kraji. Díky své technické a materiálové základně se podílí na obnově památek nejen v Itálii, ale také v mnoha zemích Evropy a od roku 1993 také v České republice.

Díky širokému portfóliu materiálů se významně podílíme nejen na obnově památkových objektů, ale také výrazně zasahujeme i do oblasti zateplování budov, interiérových designových omítek a stěrek, malířských barev, přírodních nátěrů na dřevo - oleje a vosky, sanacích staveb a dalších. Tím velmi rozmanitá výrobní řada umožňuje poskytnout kvalitní materiály pro malíře, štukatéry,  fasádníky, betonáře, truhláře, podlaháře, restaurátory, umělecké kováře apod. 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.