Exteriérová hlazená povrchová úprava

20. 5. 2019 -

SILOX FINE - dekorativní exteriérová stěrka (pohledový beton na fasádě domu)

SILOX FINE je finální dekorativní  štuková úprava  pro exteriér i interiér. Dokonale napodobuje vzhled přírodního kamene, betonu v rozmanitých podobách. Díky své vysoké odolnosti je vyhledávaný také pro vytváření dekorativních efektů pohledových betonů. SILOX  FINE  je moderní výrobek, který spojuje přírodní vzhled s elegancí zpracování. Tato dekorativní  stěrka  je na bázi siloxanových pryskyřic v emulzi, pigmentů a mikromleté mramorové moučky. Díky dobré plnicí schopnosti je vhodné ji aplikovat na omítky a tenkovrstvé úpravy. Dodává se v podobě homogenní pasty. Složení výrobku zajišťuje jeho dokonalou přilnavost k podkladu. SILOX FINE vykazuje vynikající vlastnosti, jako je paropropustnost, odolnost vůči vodě, plísním i nepříznivým povětrnostním vlivům. SILOX FINE je bez zápachu a šetrný k životnímu prostředí. 

Používá se jako dekorativní povrchová úprava s efektem imitující strukturu přírodních materiálů (beton, kámen, apod.) pro exteriér, pokud je požadován hladký efekt a velmi dobrá hydrorepelence, je vhodný i na ETICS. Vhodný také pro dekorativní účely i do interiéru.

 

Více informací zde:

 

Reference:

 

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.