Benátský štuk

Interiérový vodou ředitelný benátský štuk s vysokým leskem. Používá se pro povrchové úpravy na zdech a stropech v reprezentativních a prestižních místnostech (muzea, banky, hotely apod.), ale i domácnostech. Aplikuje se speciální technologií, imituje krásu mramoru.

Technika nanášení:

Na již připravený povrch nanést speciálním nerezovým hladítkem jednu nebo více vrstev materiálu DOGE až se dosáhne požadovaná tloušťka ve zvoleném odstínu. Po 12 hodinách přebrousit jemným smirkovým papírem a pečlivě odstranit prach. Speciální štukovací špachtlí aplikovat DOGE systémem "nanes a setři", kdy překrýváním jednotlivých vrstev vzniká požadovaný efekt. Před zaschnutím výrobku DOGE provést vyhlazení a vyleštění opakovaným hlazením lehkým tlakem pomocí nerezové špachtle. Pro lepší omyvatelnost, otěruvzdornost a údržbu se na povrch po 4 - 5 dnech doporučuje nanést ochranný včelí vosk.

Doge

benátský štuk

Interiérový vodou ředitelný benátský štuk s vysokým leskem.

Oblast použití:

Pro povrchové úpravy na zdech a stropech v reprezentativních a prestižních místnostech (muzea, banky, hotely apod.) Aplikuje se speciální technologií, imituje krásu mramoru. 

  • Velikost balení                                                                          3 kg, 15 kg kbelík
  • Spotřeba                                                                                 cca 0,8 kg/m² celková
  • Měrná hmotnost (UNI EN ISO 2811-1)                                        1,8 ± 0,1 kg/l 

Ukázky aplikací:

Zdroj dynamické sekce: » DOGE (Fotogalerie)