Paulín - kdo jsme?

První obrázek Druhý obrázek

Paulín CZ, s.r.o. - jsme česká firma, která od roku 1993 působí v oblasti výroby a prodeje barev a omítek, minerálních povrchových úprav staveb, sanačních a restaurátorských malt od italského výrobce COLORIFICIO PAULIN, S.p.A.

 

Firma COLORIFICIO PAULIN, S.p.A. patří již od roku 1949 mezi přední a uznávané výrobce minerálních povrchových úprav staveb, sanačních a restaurátorských malt. Tato rodinná akciová společnost má historické kořeny u známého slovanského řeholního řádu Paulínů. Sídlí od svého založení v podhůří Dolomit, ve starobylém městě FELTRE v benátském kraji. Díky své technické a materiálové základně se podílí na obnově památek nejen v Itálii, ale také v mnoha zemích Evropy a od roku 1993 také v České republice.

 

 Díky širokému portfoliu materiálů se významně podílíme nejen na obnově památkových objektů, ale také výrazně zasahujeme do oblasti zateplování budov, fasádních omítek, fasádních barev, interiérových designových omítek a stěrek, malířských barev, přírodních nátěrů na dřevo - oleje a vosky, sanačních a restaurátorských malt a dalších. Velmi rozmanitá výrobní řada umožňuje poskytnout kvalitní materiály přímo od výrobce pro malíře, štukatéry, fasádníky, betonáře, truhláře, podlaháře, restaurátory, umělecké kováře apod..

 

Naše filozofie

Naše firemní filozofie staví člověka do středu všeho, ať už je to spolupracovník, zaměstnanec, zákazník nebo dodavatel.


Naše mise

Naše poslání je velmi jednoduché, ale zahrnuje vzrušující každodenní výzvu: dosažení plné spokojenosti zákazníků!


Společnost Colorificio Paulin S.p.A.

 

ALL IN ONE

V praxi jsme jakýmsi "ALL IN ONE", tedy "All in one": vše najdete v jediném odkazu. Není to slogan sám o sobě, ale skvělá pravda.

Protože historická cesta, která nás vedla k ALL IN ONE, dozrávala ve fázích, krok za krokem, produkt za produktem, cyklus za cyklem, a tak získávala řemeslo, zkušenosti a kulturu každé jednotlivé inovace, kterou jsme zažili.

Jak můžeme definovat Paulin dnes? Mezi různými odborníky i laickou veřejností se opakovaně objevuje názor, že jsme společnost, která nabízí širokou a kompletní řadu produktů, které oživují, řenovují, opravují či vytvářejí kompletní portfólio pro povrchové úpravy staveb. 

První obrázek 

Inovativní vývojové centrum Paulín:

Excelentní úrovně produktového portfolia výrobků bylo umožněno dosáhnout díky významným investicím do inovativních technologických postupů, kompletní automatizaci pracovního cyklu a integraci různých fází zpracování surovin na obalu konečného výrobku. To vše s ohledem na přísné mezinárodní normy ISO. 

 


Výzkum a vývoj:

Hlavní charakteristika společnosti Paulín Spa je pokračující inovace výrobního cyklu a konečných produktů. To je možné díky výzkumu, specializovanému vývojovému oddělení a dalším jiným faktorům.  


Špičkové materiály pro všechny!

Neváhejte nás oslovit či poptat! Vypracování cenové nabídky ZDARMA!

 

Kontaktujte nás