Ochrané laky, vosky, penetrace

Nabídka ochraných laků, vosků a impregnace pro řadu Paulin Decor

 

Idrotak Acrilico

penetrační, fixační a zpevňující nátěr

Penetrační a izolační prostředek před aplikací vodou ředitelných nátěrů a plastických vodou ředitelných povrchových úprav, jak v interiéru, tak v exteriéru.

Používá se taky jako fixační ochranný nátěr povrchových designových úprav, odolný otěru a vodě.


Cera Stucci - La Veneziana

přírodní vosk na benátské štuky a pohledový beton na vodní bázi

Přírodní vosk na vodní bázi určený pro dekoraci a finalizaci benátského štuku a betonových stěrek na stěnách v interiéru. Po aplikaci zanechává hladký a odolný film s příjemnou vůní. Ředitelný vodou, neobsahuje formaldehyd a odpovídá EN 71 odst. III.

Způsob použití:
Vosk La Veneziana je připraven k použití, nanášení rovnoměrně hadrem nebo štětcem. Abyste se vyhnuli nadměrnému nanášení, setřete přebytky hadříkem, aby se film vytvořený na povrchu lépe sjednotil. Po zaschnutí pokračujte v leštění, v závislosti na intenzitě dosáhnete požadované úrovně lesku. Možné ředění: voda.
Pozor: zředěný přípravek zvyšuje penetrační kapacitu, ale také snižuje účinnou látku. Pro použití v interiéru


2K Parkettlack

ochraný, matný polyuretanový lak

2K PARKETTLACK je dvousložkový polyuretanový lak na vodní bázi pro úpravu dekorativních povrchových úprav z řady Paulín (betonové, mramorové a vápenné stěrky aplikované v koupelnách, v kuchyních apod.). Respektuje životní prostředí a zdraví pracovníků a je téměř bez VOC. Poskytuje velmi vysokou úroveň ochrany před opotřebením a oděrem výše uvedených povrchů 

2K PARKETTLACK je jednoduše aplikovatelný produkt a díky svým vlastnostem je používán jako ochranný nátěr na různé dekorační techniky, a to v případech, kde je vyžadována mimořádná odolnost vůči vodě, otěru apod. 

Způsob použití: Smíchat v poměru 10 : 1 s katalyzátorem. Velmi důkladně promíchat, v případě potřeby je možno přidat max. 20% vody a opět důkladně promíchat. Po 10 minutách aplikovat výrobek. Po 4-6 hodinách pokud je to nutné přebrousit brusným papírem se zrnem 220, odsát veškerý prach a očistit antistatickým hadříkem. Následně pak aplikovat druhou vrstvu.

Před aplikací doporučujeme provést předběžný test, jelikož použitím produktu může být změněn konečný vzhled natíraných povrchů.