Silox Vel

Lazurovací polokryvá barva

SILOX VEL je lazurovací prodyšná hydrofobní exteriérová povrchová úprava na bázi siloxanových pryskyřic. Odpovídá normám EN 15457 (odolnost proti růstu hub) a EN 15458 (odolnost proti růstu řas).

Používá se jako úprava exteriérových povrchů, které byly předtím opatřeny běžnými minerálními nátěry. Pro své barevně estetické vlastnosti je výrobek vhodný pro restaurování historických budov. V interiéru možno použít jako dekorativní nátěr.

SILOX VEL je ideální pro typy povrchů v rustikálním nebo speciálním prostředí. Vhodný i pro venkovní (fasády historických budov, vily a elegantní stavení), kde chcete docílit lazurního polokryvého efektu. 

Silox Vel

Silikonová fasádní lazurovací barva

Lazurovací prodyšná hydrofobní exteriérová povrchová úprava na bázi siloxanových pryskyřic, uhličitanů, mikronizovaných křemenných přísad pro zachování suchého filmu. Odpovídá normám EN 15457 (odolnost proti růstu hub) a EN 15458 (odolnost proti růstu řas).

Použití:

Jakoú prava exteriérových povrchů, které byly předtím opatřeny siloxanovými, silikátovými nátěry, nebo nátěry na bázi vápna nebo syntetických pryskyřic. Pro své barevně estetické vlastnosti je výrobek vhodný pro restaurování historických budov. V interiéru možno použít jako dekorativní nátěr.

  • Velikost balení                                                                      14 l kbelík
  • Spotřeba                                                                             13 m²/l na jeden nátěr
  • Měrná hmotnost (UNI EN ISO 2811-1)                                    1,27 ± 0,05 kg/l   

Ukázky aplikací:

Zdroj dynamické sekce: » SILOX_VEL (Fotogalerie)