Hydroizolační nátěry a nátěry střech

Unigum

tekutá hydroizolace vyztužená vlákny

Hydroizolační vlákny vyztužený nátěr na bázi akrylových kopolymerů ve vodní disperzi, světlu odolné pigmenty, karbonát a písky s maximální velikostí zrna 0,2 m m .

Použití:

Je pružný a odolný vůči UV záření, je vhodný pro hydroizolaci a ochranu střech budov, betonových střech, betonových teras ošetřených také asfaltovými nátěry. Předem zkontrolujte sklony podkladu, který má být ošetřen, aby se vyloučila možnost stagnace vody. Občasně pochůzný.

  • Velikost balení                                                              1 kg, 5 kg, 18 kg 
  • Spotřeba                                                                       Minimálně 1 kg/m²   

unigum_oranzovy.jpeg

Katalog Unigum.pdf


Unigum PRO

tekutá, hydroizolační, pochůzná membrána vyztužená vlákny

Hydroizolační vlákny vyztužený nátěr na bázi akrylovýchelastomerů modifikovaných silany ve vodní disperzi, světlu odolných pigmentů a mikronizovaných karbonátů. Po vyschnutí se přemění na elastickou membránu nepropustnou pro vodu. Odolný vůči stagnaci vody a pochůzný.

Splňuje normu EN 1504-2:2005 (systémy ochrany povrchu betonu) pro třídu: nátěry (C) podle zásad 1.3 (ochrana proti riziku penetrace), 2.2 (regulace vlhkosti), 8.2 (zvýšení odporu) atestační kritérium 4, tabulka ZA.3f. V bílé barvě se vyznačuje dobrým indexem odrazivosti slunečního záření (SRI). Splňuje normu EN 14891:2017 tekutý hydroizolační výrobek (DM).

Použití:

Pro hydroizolaci a ochranu vodorovných betonových stavebních konstrukcí, jako jsou: balkony, terasy, markýzy. Vhodné pro aplikaci na základní nátěry již ošetřené starými asfaltovými povrchy nebo elastomerovými nátěry. Vhodné pro hydroizolaci pod dlaždicemi, které mají být později lepeny lepidly.

  • Velikost balení                                                              5 kg, 18 kg 
  • Spotřeba                                                                       Minimálně 2 kg/m² 

unigum_pro.jpeg

Katalog Unigum PRO.pdf


Elastoproof A639

hydroizolační pružná dvousložková cementová stěrka

Pružná hydroizolační dvousložková cementová stěrka k ochraně a vodotěsnému ošetření betonových povrchů, balkonů, lodžií, koupelen a bazénů. 

Použití:

Hydroizolace balkonů, teras před i po pokládce obkladů a dlažeb, koupelen, sprch, flexibilní vyhlazovací hmota na beton, hydroizolace betonových nádrží k zamezení průsaku vody, hydroizolace betonových konstrukcí pod úrovní terénu. Pružná vyhlazovací stěrka tenkých betonových konstrukcí dynamicky zatěžovaných (např. prefabrikované panely). Lepení a stěrkování termoizolačních XPS desek (soklová část ZS).

  • Velikost balení                                    21 kg (složka A) + 7 kg (složka B) 
  • Spotřeba                                           1,7 kg/m2 na 1 mm tloušťky