Jak ošetřit interiér minerálními a barvami?

PROBLÉM: Jak používat minerální barvy

Pokud chceme vymalovat interiér pomocí minerálních barev, máme na výběr barvy na bázi vápna nebo barvy silikátové ba bázi křemičitanu draselného.

Tyto barvy jsou vyrobeny z přírodních prvků, které reagují se stěnou a stávají se její nedílnou součástí.

Jsou k dispozici v odstínech bílé a oxidačních pastelů a jsou vhodné zejména pro výmalbu místností, kde je přirozenost a kvalita považována za vysokou hodnotu!


tecnocalce vaso 14 lt.jpeg

ŘEŠENÍ:

  1. Úplně odstraňte všechny vrstvy starých nátěrů, očistěte a odstraňte všechny stopy nečistot a prachu, dokud nezískáte homogenní a rovnoměrně savý podklad.
  2. Případné vyhlazování je třeba provádět specif  ickou prodyšnou vyhlazovací hmotou na bázi práškových pojiv RC618. Pokud je požadován jemný povrch, vyrovnejte vápennou vyhlazovací hmotou PAULINSANA RAS R550 proti smršťování s nízkým modulem pružnosti pro staré omítky a počkejte 10 dní.
  3. V případě drolících se podkladů naneste vrstvu FIXACRIL vysoce penetračního mikroemulgovaného základního nátěru na vodní bázi v odpovídajícím ředěním. Upozornění: podklad musí zůstat vysoce savý
  4. Naneste dva nebo více nátěrů štětcem (dbejte na krátké tahy štětcem) ekologickou, přirozeně plísním odolnou, prodyšnou, ekologickou barvou na bázi vápenného tmelu pro použití v interiéru TECNOCALCE.