Jak vymalovat interiér, kde je vyžadována kontrolovaná hygiena?

PROBLÉM: Malování vnitřních prostor vyžadujících řízenou hygienu

V případech, kdy se vyžaduje malování stěn v prostředí s kontrolovanou hygienou, jako jsou ordinace a nemocnice; prostor, kde se manipuluje s potravinami, jako jsou jídelny, potravinářské závody, restaurace, bary; v prostředí s velkým provozem, jako jsou veřejné úřady, školy, schodiště, čekárny atd.

Kde je nutné získat odolnou povrchovou úpravu s mimořádně širokou barevnou škálou, hladkou, nenasákavou, omyvatelnou, netoxickou, kterou lze čistit měkkou houbou a čisticími neutrálními prostředky a dezinfikovat přípravky obsahujícími chlorid a která je v souladu se systémem HACCP, nařízením ES 852/2004 o hygieně potravin, příloha II, kapitola II, bod 1 b).


Megacryl VASO-8.jpeg

ŘEŠENÍ:

Úplně odstraňte všechny uvolněné nebo odlupující se vrstvy starého nátěru. Vyčistěte a odstraňte všechny stopy nečistot a prachu. Nekvalitní prodyšné nátěry je třeba odstranit.

Proveďte případné spárování omítek nebo nátěrových podkladů. LAMPOSTUCCO v práškové nebo pastovité formě. 1 KG/M2 NA TLOUŠŤKU 0,3 MM

Naneste vrstvu FIXACRIL fixačního prostředku na vodní bázi se silnou penetrací, vhodně nařeďte. 10 - 15 M2/L NA VRSTVU (NEŘEDĚNÝ)

Naneste dvě nebo více vrstev akrylové barvy na stěny MEGACRYL. Super omyvatelná emailová barva na stěny, vhodná zejména do veřejného prostoru. 11-13 M2/L

Výrobky MEGACRYL jsou k dispozici ve 3 variantách: lucido - lesklý, satinato - saténový, opaco - matný.