Odstíny a vzorkovnice

esterni_vzorkovnice.jpeg

Vzorkovnice - fasádní barvy a omítky

Vzorkovnice fasádní barvy a omítky

Mazzetta-Arredo-Interni_1500.jpeg

Vzorkovnice - malířské barvy

Vzorkovnice malířské barvy - interiér

ferronotte foto.jpeg

Vzorkovnice - kovářská barva Ferronotte

Metalická barva na kov - Ferronotte

Nabízíme širokou a moderní škálu barev pro různé produkty. Standardně připravujeme odstíny dle vzorkovnic Paulín. Na přání připravíme i odstíny ze vzorkovnic NCS, RAL či jiných dle požadavku zákazníka. Přesné míchání a výroba odstínů je umožněna díky zcela novému a dokonale propracovanému softwaru, který přináší vedle podstatného zvýšení kvality také i okamžité ekonomické efekty.
Pomocí kvalitního foto-spektrometru MACBETH ColorEye XTH, tak dokážeme formulovat rychle a přesně nové receptury dle kritérií uživatele. Tento postup umožňuje připravit přesné odstíny omítek, nátěrů fasád a interiérů podle požadavků zákazníka např. v přesném odstínu firemních či klubových barev. Stejně dokážeme připravit odstíny pro nátěr interiérových nebo fasádních doplňků jakými mohou být např. klempířské nebo zámečnické prvky na fasádě, nebo kování, zábradlí a další ozdobné interiérové prvky.


DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:


Odstíny výrobků připravené podle těchto vzorkovnic mohou být vnímány rozdílně podle svého typu (nátěry, malby nebo omítky), struktury, rozdílné savosti podkladu nebo druhu a způsobu osvětlení.

Barevné odstíny na monitorech či jiných zobrazovacích zařízeních jsou pouze ORIENTAČNÍ (barevnost monitoru se mění v závislosti na jeho nastavení a vnějším osvětlení) a nemohou být považovány za závazné, pokud nejsou standardy potvrzeny dodavatelem. 

Pro posouzení přesného vzhledu odstínu doporučujeme vybírat z fyzické vzorkovnice nebo objednat reálný vzorek materiálu ve vybraném odstínu! Doporučujeme používat na jednom povrchu výrobky z jedné šarže. Pro další informace se obraťte na prodejní místa Paulín.