Sanační omítky

Lamposal K610

základový nátěr proti vlhkosti a solím

Základový nátěr v sanačním cyklu na zasolené a vlhké omítky, složený z hydraulických pojiv, křemičitého písku o zrnitosti menší než 0,5 mm a speciálních přísad.

Použití :

Jako základní nátěr na zasolené a vlhké omítky před nanášením sanační omítkové směsi PAULINSANNA RINZAFFO a PAULINSANA INTO. Také vhodná jako hydroizolace nadzemních i podzemních konstrukcí proti stojaté vodě v tlakových nádržích, zásobnících, bazénech, jímkách, kanálech a prostor v suterénech, jako garáže, sklepy, základové desky apod.

  • Velikost balení                                            22 kg 
  • Spotřeba                                                   asi 4-5 kg/m2 při 2 nátěrech      

Paulinsana Rinzaffo F750

podhoz pod sanační omítky

Podhoz pod sanační omítky (PAULINSANA INTO K670) s odolností proti solím a spojovací můstek pro přípravu sanačních omítek

Použití :

Sanační podhoz s odolností proti solím a spojovací můstek pro exteriérové i interiérové zdivo, i historické, které je zasaženo vzlínající kapilární vlhkostí a obsahuje mnoho solí, předtím než se aplikuje sanační malta PALINSANA INTO K670. Může se použít i jako spojovací můstek před aplikací modelačních, tixotropních a vlákny vyztužených elastických malt s nízkým elastickým modulem, např. typu PAULINPLASTER K 638.

  • Velikost balení                                           22 kg 
  • Spotřeba                                                  cca 7-8 kg/m2 na 5 mm tloušťky

Paulinsana Into K670

sanační omítka certifikovaná dle požadavků směrnice WTA 2-9-04/D

Sanační omítka pískovcového odstínu, na bázi modifikovaných hydraulických pojiv, tříděných abraziv a speciálních přísad, na vlhké nebo zasolené zdivo v exteriéru i interiéru. Výhody: mimořádně vysoká prodyšnost, omítka se nesmršťuje a nepraská.

Použití:

Pro nanášení na zdivo z přírodního kamene, na historické cihelné a smíšené zdivo, ale také na zdivo z moderních materiálů (např. zdivo z keramických lehčených cihel, pórobetonu, lehčeného betonu)

  • Velikost balení                                       22 kg 
  • Spotřeba                                              cca 11-12 kg/m2 na 1 cm tloušťky       

Paulinsana Ras R550

sanační omítka certifikovaná dle požadavků směrnice WTA 2-9-04/D

Vyhlazovací malta s nízkým modulem pružnosti ve světlém pískovcovém odstínu, určená pro konečnou úpravu sanačních omítek nebo opravy pískovcových prvků pro obnovu a úpravu starých omítek.

Použití: 

Sjednocování omítek, vyhlazování sanačních omítek PAULINSANA INTO K670, vyplňování prasklin, opravy a vyhlazování starých omítek.

  • Velikost balení                                             22 kg 
  • Spotřeba                                                    cca 1,0 - 1,1 kg/m2 suché malty na 1 mm