logo_male.jpg

Velkoobchodní prodej

 • Specializujeme se na velkoobchodní prodej materiálů pro povrchové úpravy staveb a malířských potřeb.
 • Nabízíme atraktivní ceny a výhodné podmínky pro naše velkoobchodní partnery.
 • Dodáváme materiály ve velkých objemech, aby bylo zajištěno rychlé a efektivní zásobování stavebních firem a malířů.

Maloobchodní prodej

 • Pro naše maloobchodní zákazníky nabízíme široký sortiment materiálů pro povrchové úpravy staveb a malířských potřeb.
 • V našich prodejnách si mohou zákazníci vybrat z mnoha barevných odstínů a druhů materiálů.
 • Naši prodejci jsou odborníky s dlouholetou praxí, kteří zákazníkům rádi poradí a pomohou s výběrem nejvhodnějších materiálů.

E-shop

 • Pro naše zákazníky, kteří preferují nákup přes internet, máme k dispozici e-shop s kompletním sortimentem našich produktů.
 • Na e-shopu si zákazníci mohou snadno a rychle vybrat požadované produkty a zvolit způsob doručení a platby.
 • Nabízíme rychlé doručení po celé ČR a možnost výměny nebo vrácení zboží v případě nevyhovujícího stavu.

technicka_podpora.jpg

Technická podpora

 • Poskytujeme technickou podporu přímo na stavbách, což umožňuje rychlé a efektivní řešení případných technických problémů a správnou volbu materiálu.
Termocasa-Piccolo-0.jpeg

Široký sortiment produktů

 • Rozsáhlá materiálová skladba, která zajistí správnou volbu řešení pro téměř všechny typ povrchových úprav, včetně vysoce specializovaných produktů.
1500_vzorkovnice_cesky.jpeg

Profesionální barevné tónování

 • Míchání barev na počkání s použitím moderních technologií. Rozsáhlá barevná škála za použití mnoha vzorkovnic Paulín, NCS, RAL a dalších. Míchání podle vzorku.

Architekti, projektanti, stavební firmy, stavebníci a další řemeslníci z oboru

Naši odborníci v oboru mohou poskytnout technickou podporu při volbě materiálů, barev a nátěrů a pomoci s řešením specifických požadavků. Naše služby také zahrnují možnost míchání barev na požadované odstíny z tisíců barevných vzorků a přesného tónování pro dokonalou barevnou shodu. Všechny naše produkty jsou vyráběny s použitím moderních technologií a jsou dodávány s rychlým a spolehlivým servisem.

Můžeme nabídnout širokou škálu produktů, jako jsou malířské a fasádní barvy, fasádní omítky, materiály pro rekonstrukce historických objektů, speciální nátěrové systémy a další materiály potřebné pro jakoukoliv povrchovou úpravu. 

Individuální přístup

Je pro nás velmi důležitý individuální přístup k našim zákazníkům, ať už se jedná o architekty, projektanty nebo stavební firmy. Snažíme se porozumět konkrétním požadavkům a potřebám každého zákazníka a nabídnout jim nejlepší možné řešení. 

Kromě toho se snažíme zajistit rychlé vyřízení objednávek a dodání produktů v co nejkratším možném čase. Naši odborníci jsou vždy připraveni pomoci a odpovědět na jakékoliv dotazy týkající se produktů, aplikace a dalších služeb, které nabízíme. Snažíme se vytvořit dlouhodobé vztahy s našimi zákazníky a poskytovat jim vysokou úroveň servisu a kvality produktů. 

Míchací centrum Brno, Zlín

míchání barev a tónování z tisíců odstínů. Naše služby jsou k dispozici pro zákazníky, kteří potřebují dokonalou shodu s určitým barevným vzorkem.

Máme k dispozici vzorkovnice Paulín, NCS a RAL, takže si naši zákazníci mohou snadno vybrat požadovaný odstín a my jej dokážeme přesně namíchat. Naše míchací centra s moderními technologiemi a letitými zkušenosti odborných pracovníků, umožňují rychlé a přesné míchání barev a dokážeme připravit odstín dle konkrétních specifických požadavků.

V případě, že zákazník potřebuje větší objem barev, jsme schopni vyrobit požadované množství během několika málo dnů. Jsme také k dispozici pro rychlé domíchání odstínů či dodělávky, což je velmi užitečné, aby zákazník neztrácel čas při samotné aplikaci.

Krátké dodací lhůty a vysoká přesnost barevné shody jsou klíčovými faktory, které nás odlišují od konkurence. Naše služby vám pomohou dosáhnout dokonalého výsledku, ať už malujete interiér domu, natíráte fasádu nebo povrchy průmyslových objektů.

Jsme firma s více jak 30ti letou tradicí a spolupracujeme s profesionály

Paulín CZ, s.r.o. je firma s více jak třicetiletou zkušeností v oboru zateplování obvodových plášťů budov, fasádních barev, fasádních omítek, sanačních malt, malířských barev apod. Díky vysoké odborné způsobilosti našich techniků a inženýrů můžeme mimo jiné vypracovávat průkazy energetické náročnosti budov (PENB), připravovat kompletní projekty pro program Nová Zelená Úsporám a zhotovovat znalecké a expertní posudky. Naším cílem je komplexní přístup, a proto stavebníkům poskytujeme i odborné servisní služby na všech úrovních, od výběru materiálu až po samotnou realizaci.

Zkoušky diagnostiky podkladu

 • zkouška soudržnosti podkladu - společnost Paulín CZ, s.r.o. provádí po domluvě s investorem tuto zkoušku soudržnosti podkladu (požadavky na podklad dle ČSN 73 2901 - provádění vnějších tepelně izolačních kompozitních systémů)
 • výtažné zkoušky - jsme schopni zabezpečit zkoušku na výtažné síly hmoždinek
 • výpočet doporučeného kotvení - pokud zde není proveden statický posudek - tímto přispíváme k dlouhodobé životnosti a stabilitě ETICS
 • měření fotospektrometrem


Servisní technik

Servisní technik provádí dohled na stavbě. Toto zahrnuje dodržování montážního postupu a materiálové skladby ETICS, případně pomoc při řešení různých detailů. Přispívá se tímto např. k omezení případných reklamací nebo pochybností ze strany investora. Většinou bývá tato služba vnímána investory velmi pozitivně, berou tak na vědomí, že způsob samotné aplikace zásadně ovlivňuje kvalitu zrealizovaného díla.

Vzděláváme realizační partnery

Naše firma Paulín CZ, s.r.o. - organizuje pravidelná školení pro provádějící pracovníky stavebních firem (získání Osvědčení o zaškolení k provádění certifikovaného zateplovacího systému a práci s našimi produkty).


Obchodní a marketingová podpora

 • Poskytování vzorkovnic a produktových katalogů.
 • Návrh barevnosti nové fasády vašeho domu - v případě zájmu s možností využití fotospektrometru ColorEye XTH MACBETH.
 • Poskytování montážních a technologických předpisů, detailů zateplovacího systému a dalších.
 • Vzájemný vztah Paulín CZ, s.r.o. - stavební firma je podložen řádně uzavřenou smlouvou o spolupráci.Doporučujeme realizační partnery

 • Investorům doporučujeme námi zaškolené prováděcí firmy, tyto poté disponují osvědčením o zaškolení k provádění certifikovaného zateplovacího systému.