Typy zateplovacích systémů Paulín

Zateplovací stavební systémy PAULÍN THERMOKAPPA jsou moderní izolační systémy, které plně vyhovují zpřísněným kriteriím normových požadavků, mezinárodních a evropských norem a v návaznosti na nové předpisy zajišťují základní požadavky na úsporu energie a tepelnou ochranu budov. 

Render_Grafite_ZS_foto-0.jpeg

Thermokappa 2000

Vnější tepelně izolační systém (ETICS) Paulín CZ s izolantem z polystyrenu a s izolantem z polystyrenu s přídavkem grafitu.

Jedná se o kontaktní zateplovací systém složený ze stabilizovaných expandovaných polystyrenových fasádních desek EPS-F a výztužné armovací vrstvy opatřené konečnou tenkovrstvou probarvenou povrchovou úpravou. Široká nabídka druhů a zrnitostí finálních omítek umožňuje individuální a originální ztvárnění fasády a její dlouhodobou ochranu vůči povětrnosti.

TECHNICKÝ LIST  

Render_Grafite_ZS_foto-0.jpeg

Thermokappa 3000

Vnější tepelně izolační systém (ETICS) výrobce Paulín CZ s izolantem z minerální vlny

Minerální zateplovací systém je moderní kontaktní izolační systém, který vychází z nejnovějších poznatků tepelné techniky a stavební fyziky. Skládá se z minerálních fasádních desek, vyztužené armovací vrstvy a finální povrchové úpravy. Tento systém umožňuje nejen esteticky ojedinělé ztvárnění fasády, ale řeší také současně difúzi vodních par konstrukcí a splňuje také vysoké požadavky na požární odolnost konstrukce. 

TECHNICKÝ LIST  

Výrobky Paulín v programu Nová zelená úsporám

  • SVT337 - Kontaktní zateplovací systémy Paulín CZ, s.r.o. Paulín THERMOKAPPA 2000, ETICS Nová zelená úsporám (2021-2030)
  • SVT1494 - Kontaktní zateplovací systémy Paulín CZ, s.r.o. Paulín THERMOKAPPA 3000, ETICS Nová zelená úsporám (2021-2030)