Silikátové omítky Paulín dodávají zdivu výbornou odolnost proti atmosférickým vlivům a znecišťujícím látkám. Jejich anorganické složení zabraňuje růstu řas, mechu, lišejníků a fasády zůstávají čisté. Mezi mnoha výhodami při používání silikátové řady Paulín je jistota získání jasných odstínu, které jsou odolné i nepříznivým vlivům. Velmi dobrá je i mechanická odolnost a přítomnost přírodních pigmentů v jejich složení, které umožňuje dosažení velmi uspokojivých výsledků. Pojivo - draselné vodní sklo, zaručuje chemickou vazbu s minerálním podkladem a způsobuje tak velmi vysokou prodyšnost vodním parám. Povrch této omítky má výrazně sníženou smáčivost, která způsobuje velmi dobré samočistící schopnosti.
SILK COAT 100, 120, 150, 180

Tenkovrstvá probarvená omítkovina na bázi modifikovaných křemičitanů, anorganických pigmentů a přísad proti plísním a řasám, silikátových a mramorových písků o konstantní zrnitosti od 1,0 mm,1,2, 1,5 do 1,8 mm. Odpovídá německým normám VDL RL – 06 (odolnost proti růstu plísní) a VDL RL – 07 (odolnost proti růstu řas).

Spotřeba:                   *)Vydatnost je proměnlivá v závislosti na typu a stavu podkladu.
zrnitost:                        1,0              1,2           1,5           1,8 mm    
spotřeba:                 1,8 - 2,2      2 - 2,5      2,5 - 3     2,8 - 3,2 kg/m2
                                            
                                             Balení:
24 Kg.

                                             Technický list  |  Prohlášení o vlastnostech  |  Reference  |  Prospekt  |  Technický dotaz  | 


 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.